Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Poradniki

Praca zdalna, a ocena ryzyka zawodowego
Obowiązkiem pracodawcy jest ocena ryzyka zawodowego związanego z wykonywaną pracą. Przy ocenie ryzyka zawodowego pracownika wykonującego pracę zdalną uwzględnia się w szczególności wpływ tej pracy na wzrok, układ mięśniowo-szkieletowy oraz uwarunkowania psychospołeczne tej pracy.
Czytaj więcej
Analiza HAZOP
Analiza HAZOP polega na zebraniu jak największej liczby zagrożeń mogących pojawić się w procesie pracy, a następnie za pomocą odpowiednich słów przewodnich zespół, który stworzony jest przez specjalistów, przeprowadza burzę mózgów.
Czytaj więcej
Analiza Drzewa Błędów FTA - ocena ryzyka zawodowego
Metoda Drzewa Błędu - FTA stosowana jest głównie podczas analizy ryzyka oraz niezawodności systemów technicznych. Polega na określeniu zdarzenia szczytowego, a następnie na jego podstawie - przyczyny jakie mogą powstać na skutek zdarzenia. Metoda ma na celu graficzne zobrazowanie logicznych kombinacji zdarzeń.
Czytaj więcej
Grafy ryzyka
Ocena ryzyka zawodowego metodą grafu ryzyka jest jakościową metodą, która definiowana jest jako ryzyko prawdopodobieństwa skutków zdarzenia, uszczegółowiona i pokazana za pomocą trzech parametrów ryzyka, tj. czas przebywania w strefie zagrożenia, ukierunkowanie zagrożenia, a także prawdopodobieństwo wystąpienia niepożądanego zdarzenia.
Czytaj więcej
Zaufane Opinie IdoSell
4.92 / 5.00 407 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-06
Sprawę zakupu dokumentacji edytowalnej dokonałem w ciągu 5 minut.
2024-05-27
Zgodnie z opisem dokumentacja była dostępna w wersji edytowalnej od ręki po opłaceniu. Edytowalność oferty pozwoliła na dopasowanie zakresu zagrożeń do zakresu czynności i wyposażenia.
pixel