Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ocena ryzyka chemicznego

ilość produktów: 145

Ocena ryzyka chemicznego orz.pl Czy w Twojej firmie wykorzystywane są czynniki chemiczne? Jeśli tak to zachęcamy do skorzystania z przygotowanej przez naszych specjalistów oceny ryzyka zawodowego stwarzanej przez czynniki chemiczne. W sporządzonej przez nas dokumentacji scharakteryzowane jest narażenie inhalacyjne i dermalne

Czy w Twojej firmie występują takie czynniki jak: płyny do mycia i odłuszczania powierzchni, płyny do dezynfekcji rąk, aceton, smary, biogazy, etanole, formaldehydy, kwasy siarkowe, oleje silnikowe, tlenki węgla, benzyny ekstrakcyjne, itp.? To znaczy, że przyda Ci się ocena ryzyka zawodowego stwarzanego przez czynnik chemiczny, która w kompleksowy sposób przedstawia najważniejsze informacje i zagrożenia. 

Jeśli dalej się zastanawiasz na kupnem oceny ryzyka zawodowego może zachęcimy Cię faktem, że zakupiona w naszym sklepie dokumentacja jest w formie elektronicznej i znajdzie się na Twojej poczcie już w 3 min. Format dokumentu to .doc i .pdf co umożliwi Ci jego modyfikację, a także drukowanie dowolną liczbę razy. Wystarczy tylko pobrać, a ocena ryzyka zawodowego będzie gotowa do wdrożenia w Twoim przedsiębiorstwie.

Zaufane Opinie IdoSell
4.92 / 5.00 407 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-26
Taki sklep był przeze mnie od dawna poszukiwany - szybka dostawa, wszystko jest co potrzebuję.
2024-05-16
Wszystko ok
pixel