Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Metoda REBA

ilość produktów: 51

metoda reba orz.plZastanawiasz się czy dokumentacja oceny obciążenie układu mięśniowo-szkieletowego metodą REBA jest odpowiednie dla stanowisk pracy znajdujących się w Twoim przedsiębiorstwie? Jeśli Twoi pracownicy przyjmują niefizjologiczne, wymuszone pozycje ciała lub ich prace wymagają dużego wysiłku fizycznego, to odpowiedź na pytanie brzmi: to jest dobra metoda. Skupia się ona na określonych pozycjach ciała przyjmowanych przez pracownika, zakresie ruchu, obciążeniu zewnętrznym, stosowanej sile, intensywności pracy mięśni, jak również rodzaju chwytu.

Przygotowana przez nas gotowa dokumentacja oceny ryzyka zawodowego metodą REBA, po kupnie jest od razu gotowa do wdrożenia. Produkt dostaniesz na emaila w przeciągu 3 min po zakupie. Zostanie on przesłany do Ciebie w formie elektronicznej. Wystarczy go tylko ściągnąć i cieszyć się z możliwości modyfikacji (wysłany zostanie w formie .doc i .pdf), a także możliwością drukowania dowolną liczbę razy.

Zaufane Opinie IdoSell
4.92 / 5.00 407 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-27
Zgodnie z opisem dokumentacja była dostępna w wersji edytowalnej od ręki po opłaceniu. Edytowalność oferty pozwoliła na dopasowanie zakresu zagrożeń do zakresu czynności i wyposażenia.
2024-05-26
Taki sklep był przeze mnie od dawna poszukiwany - szybka dostawa, wszystko jest co potrzebuję.
pixel