Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Aktualności

Dofinansowanie z ZUS to poprawa warunków pracy i kreowanie zdrowego środowiska pracy, a także gwarancja zadowolenia przedsiębiorcy i pracowników!
Konkurs związany z dofinansowaniem ZUS jest bardzo dużym przedsięwzięciem, dzięki któremu możliwe będzie zdobycie pieniędzy na poprawę bezpieczeństwa i higieny pracy w przedsiębiorstwie. Zapraszamy do skorzystania z pomocy naszych specjalistów w przygotowaniu dokumentacji potrzebnej w czasie starania sie o dofinansowanie, a także samego wniosku.
Czytaj więcej
Nasza dokumentacja jest zaktualizowana o COVID-19 !
Koronawirus jest nowym zagrożeniem, które pojawiło się na świecie. Jest on bardzo zaraźliwy przez co należy jak najszybciej wprowadzić zmiany w ocenie ryzyka zawodowego. Dodatkowo podczas kontroli z Państwowej Inspekcji Pracy i Państwowej Inspekcji Sanitarno-Epidemiologicznej jest bardzo kontrolowane, czy zostały wprowadzone odpowiednie środki profilaktyczne.
Czytaj więcej
Sporządzamy dokumentację na indywidualne zamówienie!
Jeśli chcesz sprawdzić warunki pracy w swoim przedsiębiorstwie, wiedzieć na jakie czynniki są narażeni pracownicy i czy spełniasz wymagania przepisów odnoszące się do warunków środowiska pracy. Zachęcamy do zakupu indywidualnie przygotowanej dokumentacji stworzonej przez naszych specjalistów. Pozwoli Ci ona na zapewnienie bezpiecznych i higienicznych warunków pracy.
Czytaj więcej
Zaufane Opinie IdoSell
4.92 / 5.00 415 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-10
ok
2024-05-26
Polecam, świetny sklep
pixel