Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Obciążenie mięśniowo-szkieletowe

ilość produktów: 310

Obciążenie układu mięśniowo-szkieletowego orz.plChcesz chronić pracowników przed nadmiernym obciążeniem układu mięśniowo-szkieletowego podczas wykonywania zadań związanych z pracą? Jeśli tak, zachęcamy do skorzystania z gotowej dokumentacji, która przejdzie każdą kontrolę z Państwowej Inspekcji Pracy, a także Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. Również Zakład Ubezpieczeń Społecznych przywiązuje bardzo dużą wagę do ograniczenia obciążenia układu mięśniowo-szkieletowego, przez co przy staraniach związanych z dofinansowaniem projektów poprawy bezpieczeństwa ZUS zwracana jest szczególna uwaga, czy każde stanowisko pracy posiada takową dokumentację.

Ocena obciążenia układu mięśniowo-szkieletowego najczęściej stosowana jest w przypadku przyjmowania nieprawidłowej, często wymuszonej pozycji ciała podczas wykonywania różnych czynności, przenoszenia ponadnormatywnych ciężarów (w trakcie wykonywania ręcznych prac transportowych), a także przy dużej liczbie powtórzeń.

Podczas zakupu produktu u naszych specjalistów gwarantujemy dokumentacje gotową do wdrożenia. Wysyłana zostanie w formie elektronicznej w formacie .doc i .pdf co umożliwi jej modyfikacje oraz możliwe jest jej drukowanie dowolną liczbę razy. Po opłaceniu zamówienia dostaniesz zakupioną ocenę obciążenia układu mięśniowo-szkieletowego w przeciągu 3 min na podanego przez Ciebie emaila.

Zaufane Opinie IdoSell
4.92 / 5.00 415 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-10
ok
2024-05-26
Taki sklep był przeze mnie od dawna poszukiwany - szybka dostawa, wszystko jest co potrzebuję.
pixel