Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wydatek energetyczny

ilość produktów: 51

wydatek energetyczny orz.plChcesz wiedzieć na jaki wydatek energetyczny są narażeni Twoi pracownicy? Może chcesz wiedzieć czy przysługują im ciepłe/zimne napoje lub posiłki w czasie pracy? Jeśli tak, zachęcamy do skorzystania z gotowych pomiarów wydatku energetycznego metodą Lehmanna.

Pomiar wydatku energetycznego wspiera procesy oceny środowiska pracy dotyczące zapewnienia wymaganej temperatury w pomieszczeniach pracy (zależne od ciężkości pracy), dbałości o ochronę pracy kobiet i osób młodocianych (czy nie został przekroczony wydatek energetyczny), a także zwraca uwagę na kwestie związane z dodatkowymi badaniami lekarskimi np. EKG, próba wysiłkowa.

Dokumentacja pomiaru wydatku energetycznego jest gotowym dokumentem, który dostaniesz na emaila w przeciągu 3 min po zakupie, wystarczy nacisnąć zamawiam i zostanie wysłany do Ciebie w formie elektronicznej. Wystarczy nacisnąć tylko ściągnij i na twoim komputerze zobaczysz plik w formacie .doc, przez co będziesz mógł go modyfikować, a także drukować dowolną liczbę razy. Dokumentacja jest gotowa do wdrożenia i za jej pomocą będziesz przygotowany do kontroli z Państwowej Inspekcji Pracy, a także Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej.

Zaufane Opinie IdoSell
4.92 / 5.00 407 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-27
Zgodnie z opisem dokumentacja była dostępna w wersji edytowalnej od ręki po opłaceniu. Edytowalność oferty pozwoliła na dopasowanie zakresu zagrożeń do zakresu czynności i wyposażenia.
2024-05-26
Polecam, świetny sklep
pixel