Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ocena ryzyka zawodowego na zamówienie

2022-03-21
Ocena ryzyka zawodowego na zamówienieOcena ryzyka zawodowego na zamówienie - podstawowe informacje

Ocena ryzyka zawodowego (ORZ) jest produktem, który powinien znajdować się na każdym stanowisku pracy. Obowiązek ten został przedstawiony w Kodeksie pracy, a także w rozporządzeniu o ogólnym przepisach bezpieczeństwa i higieny pracy. Odpowiedzialny jest za nią pracodawca, a wykonuje ją powołany zespół.

Na naszej stronie istnieje wiele ocen ryzyka zawodowego, które pomogą Ci zadbać o bezpieczeństwo pracowników. Nie znalazłeś dokumentacji jaka Cię interesuje? Nie martw się i skorzystaj z możliwości zamówienia indywidualnie przygotowanej oceny ryzyka zawodowego. Wystarczy tylko wejść na naszą stronę, w wyszukiwarce napisać „na zamówienie” i pokażą Ci się wszystkie możliwości produktów na zamówienie, w tym ocena ryzyka zawodowego na zamówienie.

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania, zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

Dlaczego warto zakupić u nas ocenę ryzyka zawodowego na zamówienie?

Sporządzona przez naszych specjalistów ocena ryzyka zawodowego na zamówienie ma wiele zalet!

 • Jest czytelna, co pozwoli Ci na właściwe zapoznanie pracowników z ryzykiem zawodowym pojawiającym się na konkretnym stanowisku pracy.
 • Zostanie wykonana specjalnie dla stanowiska pracy jakie znajduje się w Twoim przedsiębiorstwie.
 • Po zapoznaniu się z nią będziesz wiedział jak w prawidłowy sposób zadbać o bezpieczeństwo Twoich pracowników, a to pomoże Ci z łatwością przejść kontrolę z Państwowej Inspekcji Pracy i Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

Dlatego nie zwlekaj i już dziś złóż zamówienie w naszym sklepie!

Co znajdziesz w dokumentacji?

Wykonana przez naszych specjalistów ocena ryzyka zawodowego na zamówienie będzie sporządzona zgodnie z aktualnymi przepisami i normami. Pojawią się w niej takie informacje jak:

 • strona tytułowa określająca nazwę stanowiska i rodzaj metody jaka będzie zastosowana, miejsce na datę i podpis osób wykonujących dokumentację oraz osoby zatwierdzającej,
 • charakterystykę danej metody pozwalającą na zobrazowanie co powinno się znaleźć w ocenie i jak będzie obliczany wynik,
 • opis stanowiska pracy gdzie będą podane informacje takie jak: opis, zadania na nim wykonywane, co znajduje się w wyposażeniu jego stanowiska, jakie instrukcje powinny się na nim znaleźć, stosowane materiały, czy występują (a jak tak to jakie) strefy zagrożenia, środki ochrony pracy, czy powstały na stanowisku wypadki przy pracy lub choroby zawodowe, inne informacje, a także miejsce usytuowania stanowiska,
 • wymagania dla stanowiska pracy,
 • identyfikacje zagrożeń znajdujących się na stanowisku pracy,
 • kartę pomiaru ryzyka zawodowego (składowe w zależności od metody),
 • plan działań korygujących ryzyko zawodowe dla stanowiska pracy,
 • potwierdzenie zapoznania pracownika z dokumentacją ORZ dotyczącą danego stanowiska pracy.

Ocena ryzyka zawodowego na zamówienie jest dość obszernym dokumentem, który skupia się na najważniejszych informacjach.

Oferujemy szereg metod

Poinformuj nas o metodzie, która Cię interesuję. Nie posiadasz wiedzy na temat specyfiki danej metody i nie wiesz, którą metodę wybrać? Zadzwoń lub napisz do nas, z chęcią pomożemy! Jeśli jednak chcesz poszerzyć swoją wiedzę zachęcamy do zapoznania się z naszymi poradnikami.
Oferujemy metody tak jak:

Kiedy otrzymasz zamówioną ocenę ryzyka zawodowego?

 • Dokument opracujemy dla Ciebie w przeciągu 14 dni od momentu zaksięgowania wpłaty, a także uzyskania danych potrzebnych do sporządzenia dokumentacji.
 • Wyślemy ją w wersji elektronicznej na wskazany przez Ciebie adres email, przez co będziesz mógł edytować, zapisywać i drukować dowolną liczbę razy.

Akty prawne, a ocena ryzyka zawodowego na zamówienie

 • Zgodnie z Kodeksem pracy pracodawca obowiązany jest informować pracowników o ryzyku zawodowym występującym na danym stanowisku pracy (art. 226 k.p.). Powinien się skupić na takich aspektach jak: zagrożenia, wielkość ryzyka, które wiąże się z zagrożeniami występującymi przy wykonywanych pracach oraz o rodzajach i sposobach używania środków profilaktycznych stosowanych do ochrony przed zagrożeniami.
 • Dodatkowo oprócz obowiązku informowania pracowników o ryzyku zawodowym związanym z wykonywaną pracą, w chwili obecnej istnieje szereg aktów prawnych zobowiązujących pracodawców do oceny tego ryzyka, dokumentowania procesu oceny oraz stosowania środków zmniejszających to ryzyko.
Pokaż więcej wpisów z Marzec 2022

Polecane

Ocena ryzyka zawodowego - na zamówienie

Ocena ryzyka zawodowego - na zamówienie

479,70 zł brutto
390,00 zł netto
Zaufane Opinie IdoSell
4.92 / 5.00 407 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-06
Sprawę zakupu dokumentacji edytowalnej dokonałem w ciągu 5 minut.
2024-06-02
Jestem zadowolona
pixel